Sesja Beauty

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać, a po zabiegach kompleksowej metamorfozy uzębienia dobrze jest uwiecznić wyniki zmiany na profesjonalnych zdjęciach. Naszym pacjentom proponujemy więc sesje portretowe u fotografa – Joanny Miklaszewskiej, artystki pracującej na co dzień w Teatrze Wielkim w Łodzi, specjalizującej się  w portretowaniu artystów i tancerzy. Zapraszamy na sesje fotograficzne zarówno po metamorfozie stomatologicznej, jak i w każdym innym momencie wartym uwiecznienia.

Joanna Miklaszewska

Fotografik, twórczyni filmów i instalacji artystycznych oraz przedstawień i projektów artystycznych. Ukończyła studia na Wydziale Komunikacji Multimedialnej w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Aktualnie jest w trakcie studiów doktoranckich na wydziale operatorskim w Szkole Filmowej w Łodzi. Jej prace były wystawiane m.in. na Biennale Fotografii w Poznaniu, Fotofestiwalu w Łodzi, czy w Yours Gallery w Warszawie. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W wolnym czasie spełnia się jako pedagog i dydaktyk, prowadząc warsztaty z rysunku, malarstwa, fotografii i edukacji wizualnej. Jest pełna podziwu dla twórczości Ewy Rubinstein.

Fotografia dla Joanny Miklaszewskiej zawsze była i jest próbą połączenia sztuki i umiejętności – znalezienia idealnego balansu pomiędzy estetyką a sztuką. Idealnie definiuje to sama artystka, mówiąc: „Sztuka fotografii jest wyrazem emocji i uczuć. Moim ideałem jest zdjęcie, w którym treść poetycka łączyłaby się z energią chwili”.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Joanna Miklaszewska tel. 533 403 423