Hollydent Skierniewice

HOLLYDENT SKIERNIEWICE

Placówka w Skierniewicach specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu protetycznym oraz implantoprotetycznym.

W tym jednostanowiskowym gabinecie pomagamy pacjentom odzyskać pełen uśmiech poprzez odbudowę brakujących zębów zarówno protezami ruchomymi (refundowanymi przez NFZ), jak i skomplikowaną protetyką na zębach własnych pacjenta oraz na implantach zębowych. Nasi skierniewiccy pacjenci mogą liczyć także na codzienną pomoc w innych problemach stomatologicznych i nigdy nie zostawimy ich bez porady ogólnostomatologicznej.

W tym gabinecie pomagamy pacjentom w zrozumieniu problemów związanych z kamieniem nazębnym i higieną jamy ustnej. Nasza higienistka i edukatorka pomoże zawsze, zarówno młodym jak i dojrzałym pacjentom potrzebującym pomocy przy wyborze odpowiedniej metody higieny i sprzętu do tego wykorzystywanego.

Higienizacja, która jest podstawą utrzymania pełnego uśmiechu przez długie lata wykonywana jest przez higienistkę Agnieszkę Wiktorowicz, która przeprowadza również zabiegi wybielania zębów, pozytywnie wpływające nie tylko na wygląd, lecz także na samopoczucie pacjentów.

NASZ ZESPÓŁ

Ideą powstania HOLLYDENT było zapewnienie holistycznego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Motywem przewodnim zaś jest nie tylko wyleczenie bieżących problemów, ale przede wszystkim usunięcie przyczyn, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe efekty leczenia. Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi – wszystkie te zabiegi wymagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów, a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

lek. stom. MAŁGORZATA MODRZEJEWSKA

Pedodonta w trakcie specjalizacji.

lek. stom. Miłosz Matusiak

lek. stom. AGNIESZKA RAFALSKA

Specjalista protetyk.

AGNIESZKA WIKTOROWICZ

Higienistka.

Aleksandra Łopatka

Rejestratorka medyczna. Dba o to, aby przychodnia działała sprawnie. Jest głównym łącznikiem między pacjentem
a lekarzem.
Poza opieką nad zapisami pacjentów oraz dokumentacją, stara się dbać o pozytywny wizerunek placówki. Posiada certyfikat profesjonalnej rejestratorki medycznej.

Na co dzień mama 2 dzieci, której nie straszna jest presja czasu. Wolne chwile spędza na podróżowaniu, czytaniu i zabawie z dziećmi.

Zespół wspomagają swoją wiedzą również specjaliści z innych dziedzin stomatologii, nie będący na codzień pracownikami HOLLYDENT:

  • dr n. med. Łukasz Pawlak – specjalista w dziedzinie leczenia chorób stawu skroniowo-żuchwowego i zaburzeń czynnościowych narządu żucia.
  • lek. stom. Janusz Lasociński – chirurg stomatologiczny z Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  • dr n. med. Małgorzata Janik  – fizjoterapeutka specjalizująca się w terapii głowy i szyi.
  • dr n. med. Cezary Langot – specjalista implantoprotetyki.
SKIERNIEWICE

tel.: 606 54 55 05

ul. Kopernika 5

96-100 Skierniewice