Hollydent Łódź

HOLLYDENT ŁÓDŹ

Nasz łódzki gabinet mieści się w Centrum Estetyki BEAUTY przy ulicy Gdańskiej 91.

Dołączyliśmy tam do zespołu dbającego o piękno i nieprzemijającą młodość pacjentów w każdym wieku. W tej klinice nasi specjaliści dbają nie tylko o zdrowie zębów,
ale również o ich wygląd i olśniewający blask.
Podążając za ideą nieprzemijającej młodości proponujemy naszym pacjentom zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki przywracającej uśmiech oraz wybielania zębów przeprowadzanego w filozofii DENTAL SPA.

Zaprzyjaźnieni kosmetolodzy, dermatolodzy i lekarze Centrum z innych dziedzin mogą pomóc naszym pacjentom w rozwiązaniu również innych problemów zdrowotnych
i estetycznych.

W tym gabinecie, tak samo, jak w pozostałych, zapewniamy najwyższy standard usług dzięki dostępom do najnowszych technologii oraz pracy z mikroskopem.
W łódzkiej placówce dostępny jest każdy rodzaj pomocy stomatologicznej oraz ortodonta, implantolog i higienistka stomatologiczna.

NASZ ZESPÓŁ

Ideą powstania HOLLYDENT było zapewnienie holistycznego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Motywem przewodnim zaś jest nie tylko wyleczenie bieżących problemów, ale przede wszystkim usunięcie przyczyn, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe efekty leczenia. Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi – wszystkie te zabiegi wymagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT. Dlatego też lekarze dentyści kierując do nas pacjentów mają gwarancję rzetelnie wykonanych zabiegów, a solidarność zawodowa gwarantuje powrót pacjentów po zakończonym leczeniu.

dr n. med. MONIKA COLONNA – WALEWSKA

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji z 20-letnim stażem klinicznym, sprawny operator w stomatologii mikroskopowej, endodoncji
i mikrochirurgii. Osoba odpowiedzialna za wielospecjalistyczne leczenie pacjentów oczekujących zmiany wyglądu uzębienia i przywrócenia pełnej funkcji swoich zębów.

Nieoceniona profesjonalistka, dwukrotnie doceniona tytułem DENTYSTA ROKU, adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz autorka wielu artykułów naukowych.

Na co dzień pełen skupienia specjalista, po godzinach szalona organizatorka przygód, uwielbiająca wielogodzinne przechadzki po obcych miastach i wieczory spędzane w teatrze.

ANETA RUDZIŃSKA

Praca jest dla niej prawdziwą pasją. Jako asystentka oraz higienistka stomatologiczna pracuje już 14 lat. Uwielbia pracę bezpośrednio z pacjentem, która pozwala jej nie tylko na wykonanie zabiegu, lecz przede wszystkim na edukowanie i uświadamianie jak ważna jest dieta oraz higiena dla utrzymania zdrowia jamy ustnej. Zabiegi, takie jak skaling, piaskowanie, wybielanie czy fluoryzacja, wykonuje z anielską cierpliwością i nadzwyczajną delikatnością.

Zespół wspomagają swoją wiedzą również specjaliści z innych dziedzin stomatologii, nie będący na codzień pracownikami HOLLYDENT:

  • dr n. med. Łukasz Pawlak – specjalista w dziedzinie leczenia chorób stawu skroniowo-żuchwowego i zaburzeń czynnościowych narządu żucia.
  • lek. stom. Janusz Lasociński – chirurg stomatologiczny z Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  • dr n. med. Małgorzata Janik  – fizjoterapeutka specjalizująca się w terapii głowy i szyi.
  • dr n. med. Cezary Langot – specjalista implantoprotetyki.
ŁÓDŹ

tel.: 697 107 647

ul. Gdańska 91

90-613 Łódź