Hollydent Głowno

HOLLYDENT GŁOWNO

Jako małżeństwo chcące na co dzień dbać o uśmiechy naszych wspaniałych pacjentów pierwszy gabinet HOLLYDENT otworzyliśmy blisko własnego domu. Mieszkamy
w miejscowości Głowno między Łodzią a Łowiczem. Właśnie w tym miejscu powstał nasz pierwszy gabinet HOLLYDENT – miejsce, gdzie każdym pacjentem zajmujemy się HOLLYSTYCZNIE czyli całościowo. Naszym celem jest zwracanie uwagi na wszystkie problemy związane z uzębieniem pacjenta, a nie wyłącznie na jeden, konkretny ząb.

W tej placówce pracujemy na co dzień z zespołem odpowiedzialnym zarówno za komfort pacjentów, jak i za koordynacje działań wszystkich placówek, które powstawały
w kolejnych latach.

Jest to trzystanowiskowa klinika stomatologiczna, w której pacjenci objęci są specjalistyczną opieką mającą na celu nie tylko wyleczenie bieżących problemów, lecz przede wszystkim usunięcie ich przyczyn, dzięki czemu możemy uzyskać długotrwałe i stabilne efekty leczenia.

NASZ ZESPÓŁ

Ideą powstania HOLLYDENT było zapewnienie holistycznego podejścia w leczeniu stomatologicznym. Motywem przewodnim zaś jest nie tylko wyleczenie bieżących problemów, ale przede wszystkim usunięcie przyczyn, dzięki czemu uzyskujemy długotrwałe efekty leczenia. Skomplikowane leczenie kanałowe, czyli leczenie endodontyczne, udrażnianie zobliterowanych kanałów, usuwanie złamanych narzędzi – wszystkie te zabiegi wymagają wiedzy i precyzji ale również odpowiedniego, nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Wszystko to dostępne jest w HOLLYDENT.

dr n. med. MONIKA COLONNA – WALEWSKA

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji z 20-letnim stażem klinicznym. Sprawny operator w stomatologii mikroskopowej, endodoncji i mikrochirurgii. Osoba odpowiedzialna za wielospecjalistyczne leczenie pacjentów oczekujących zmiany wyglądu uzębienia i przywrócenia pełnej funkcji swoich zębów.

Nieoceniona profesjonalistka, dwukrotnie doceniona tytułem DENTYSTA ROKU, adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz autorka wielu artykułów naukowych.

Na co dzień pełen skupienia specjalista, po godzinach szalona organizatorka przygód, uwielbiająca wielogodzinne przechadzki po obcych miastach i wieczory spędzane w teatrze.

lek. stom. MAGDALENA ZABELSKA

Lekarz stomatolog specjalizująca się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem oraz stomatologii zachowawczej i estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wydział lekarsko-dentystyczny ukończyła w 2007 roku. W roku 2015 ukończyla prestiżowe szkolenie – Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne uzyskując tytuł Endodonty. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

lek. stom. AGNIESZKA BŁAŻEJEWSKA-MAREK

Lekarz-stomatolog z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swój zawód wykonuje z pełnym zaangażowaniem i dużą troską o zdrowie oraz komfort pacjenta. Systematycznie uczestniczy w kursach specjalistycznych, kongresachi konferencjach stomatologicznych.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, protetyki, chirurgii i periodontologii. Interesuje się wszelkimi publikacjami naukowymi dotyczącymi zmian w nowoczesnej stomatologii, dzięki czemu jest na bieżąco
z aktualnymi trendami.

Największą satysfakcję przynosi jej kontakt z pacjentem oraz doceniane szczerego zaangażowania w pracę. Bardzo lubi swój zawód, szczególnie, kiedy widzi uśmiech na twarzach zadowolonych pacjentów.

lek. stom. NATALIA ĆWIKLŃSKA

Lekarz stomatolog specjalizujący się w periodontologii. W 2014 roku ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Następnie odbyła staż podyplomowy
w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Od 2017 roku związana jest
z Zakładem Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia, gdzie zajmuje się nauczaniem studentów stomatologii oraz leczeniem pacjentów z chorobami dziąseł i przyzębia. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

lek. stom. SYLWIA SAWICKA

Chirurg szczękowo-twarzowy w trakcie specjalizacji. W 2018 ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie specjalizację
z zakresu Chirurgii Szczekowo-Twarzowej odbywa w Łodzi.
W praktyce klinicznej zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią dziecięcą i chirurgią stomatologiczną. Umiejętności doskonali uczestnicząc w licznych kursach
i szkoleniach. Jest osobą wysoko komunikatywną, która zawsze stara się pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi. Dlatego wizyty przebiegają w sposób bezstresowy w miłej i sympatycznej atmosferze.

lek. stom. OLIWIA IŁOWIECKA 

Stomatolog w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Stale poszerza swoje umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, aby zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Dokłada wszelkich starań, aby wizyta stomatologiczna była dla pacjenta przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Priorytetem są dla niej komfort oraz dobre samopoczucie pacjentów podczas leczenia.

lek. stom. AGNIESZKA KURCZEWSKA-MILCARZ

Ortodonta

lek. stom. WOJCIECH MILCARZ

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wiedzę
i doświadczenie zdobywał m.in. w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz podczas stypendium na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. Po uzyskaniu dyplomu lekarza-dentysty doktor skupił się na rozwoju
w dziedzinie ortodoncji,
z zakresu której ukończył liczne szkolenia krajowe oraz międzynarodowe. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnik międzynarodowego cyklu szkoleń ortodontycznych „Progressive Orthodontic Seminars”. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia na SGH w Warszawie. Ukończył również prestiżowe Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. W codziennej pracy skupia się przede wszystkim na kompleksowym podejściu do potrzeb leczniczych swoich pacjentów. Kładzie nacisk na to, aby leczenie było prowadzone w sposób przewidywalny oraz w pełni zrozumiały dla pacjenta.

lek. stom. MAŁGORZATA MODRZEJEWSKA

Pedodonta w trakcie specjalizacji

ANETA RUDZIŃSKA

Praca jest dla niej prawdziwą pasją. Jako asystentka oraz higienistka stomatologiczna pracuje już 14 lat. Uwielbia pracę bezpośrednio z pacjentem, która pozwala jej nie tylko na wykonanie zabiegu, lecz przede wszystkim na edukowanie
i uświadamianie jak ważna jest dieta oraz higiena dla utrzymania zdrowia jamy ustnej. Zabiegi, takie jak skaling, piaskowanie, wybielanie czy fluoryzacja, wykonuje z anielską cierpliwością
i nadzwyczajną delikatnością.

AGNIESZKA OSIELENIEC

Asystentka stomatologiczna z ponad 10-letnim stażem.
W Hollydent pracuje od 2008 roku, gdzie na co dzień cieszy się pracą, którą bardzo lubi. Wolne chwile spędza na pielęgnacji ogrodu, który jest jej prawdziwą dumą.

KATARZYNA ŁASKA

Asystentka stomatologiczna, pracująca w zawodzie od 2015 roku. Bardzo lubi swoją pracę i do każdego pacjenta podchodzi z równie dużym zaangażowaniem. Jej pogodny i otwarty charakter sprawiają, że każdy zabieg staje się dla pacjenta miłym wydarzeniem.

MAGDALENA ANIOŁCZYK 

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka technikum dentystycznego, która w Hollydent pracuje do 2 lat. W pracy najbardziej lubi kontakt z pacjentem oraz widok szerokiego uśmiechu po skończonym zabiegu. Podczas pracy jest niezwykle skupiona i delikatna, a przy tym skuteczna.

ANNA WARCHAŁ

Kierownik recepcji. W Hollydent pracuje od samego początku działalności gabinetu, czyli od 2007 roku. Uwielbia pracę z ludźmi, a „empatia” to jej drugie imię. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz otwarte podejście pozwalają jej w pełni zrozumieć oczekiwania
i potrzeby pacjentów.
Jest osobą o wielu zainteresowaniach
i chętnie oddaje się swoim hobby.

WIOLETA MOKRAS  

Recepcjonistka gabinetu Hollydent w Głownie. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. W Hollydent pracuje od 6 lat dbając
o doskonałe zorganizowanie placówki. Czas wolny poświęca na spacery na łonie natury, pracę w ogrodzie i spotkania
z najbliższymi
.

Zespół wspomagają swoją wiedzą również specjaliści z innych dziedzin stomatologii, nie będący na codzień pracownikami HOLLYDENT:

  • dr n. med. Łukasz Pawlak – specjalista w dziedzinie leczenia chorób stawu skroniowo-żuchwowego i zaburzeń czynnościowych narządu żucia.
  • lek. stom. Janusz Lasociński – chirurg stomatologiczny z Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  • dr n. med. Małgorzata Janik  – fizjoterapeutka specjalizująca się w terapii głowy i szyi.
  • dr n. med. Cezary Langot – specjalista implantoprotetyki.
GŁOWNO

tel.: 42 710 76 47 | 697 107 647

ul. T. Czackiego 2

95-015 Głowno